♥AŞK AYNASI♥

00:08 Kaansmom 0 Comments

Tesadüfen gördüğüm ve sipariş verip vermemekte tereddüt etmeme rağmen bir denesem birşey çıkmaz herhalde dediğim ve iyi ki siparişini verdiğim bir site aşk aynası. 

Sadece sevgililere özel değil değişik kategorilere de hitap ediyor. İslami modeller , dekoratif aynalar , iş adamlarına özel ayna isimlikler , 3 boyutlu lambalar , mutfak aynaları , taraftar aynaları ve en çok hoşunuza gidecek olan bebek odası aynaları da var. Fiyatları değişiyor seçtiğiniz kategori ve boyutlara bağlı olarak ama inanın çok uygun fiyatları var. 


O zamanlar Kaan yoktu tabii! Biz de iki sevgili olarak aşk aynasından yana kullandık tercihimizi. 

Öyle kafalarına göre de yapmıyorlar , size bir kaç seçenek yolluyorlar tasarım aşamasında sizin onay verdiğinizi ya da şurası şöyle olursa daha güzel olur diye düşüncelerinizi sunduktan sonra kalıba döküyorlar. 

Ortalama 1-2 hafta içerisinde de  elinizde oluyor ürün. 

Parça parça geliyor zaten fakat şablonuyla beraber. Önce şablonu yapıstırıyorsunuz sonra boşluk doldurur gibi aynaları yerleştirip şablonu kaldırıyorsunuz ve sonuç ortada!!! 
Bir de küçük ayna çıktı içinden fazladan kalp şeklinde :) bizde onu kenarlarına yapıştırdık. Şimdi bu duvar beyaz değil lila rengine boyandı :)  Ama inanın çok hoş oldu.

Üstelik Antalya'nın sıcağına da dayandı ve yapışkanları erimedi aynalar düşmedi.

Size de fikir olsun diye yazdım belki hoşunuza gider diye. İsterseniz aşk aynası 'na gidip detaylı bilgi edinebilirsiniz.

♥Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

0 yorum:

Yorumlarınız için teşekkür ederim :)